Havuz Brandası

Havuz Brandası

Öz Branda Tekstil sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak, alanında uzman kadrosuyla teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, sizlere güvenli Havuz Koruma Brandası ürünleri sunmaktadır.

Ürünlerimiz 4 mevsim farklı hava koşullarına dayanıklıdır. En zor testlerden geçirilmiş olup, kendisini dış etkenlerden maksimum seviyede koruduğu görülmektedir.

Havuz örtüleri, havuzunuzun kirlenmesini ve soğumasını önleyen bir üründür. Sizlere daha konforlu bir yüzme olanağı sunar. Havuz örtülerini isteğinize göre raylı otomatik ve manuel çalışma tipine göre dilerseniz uzman ekibimiz tarafından gelip kurulumunu yapıyor ve gerekli ön eğitimlerini veriyoruz. Sizde bir havuz örtüsü düşünüyor iseniz zaman kaybetmeden bizimle irtibata geçiniz.

Ürün Kullanım özelikleri.
  • Kulanım Ömrü 3 Yıl – 5 Yıl – 8 Yıl – 10 Yıl
  • Ebat sınırı bulunmamaktadır. İstenilen ölçüde yapılabilir.
  • TSE GARANTİLİ
  • Öz Branda Tekstil Güvencesiyle
Teknik Bilgi ve Fiyatlar

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çoğunlukla tarımsal amaçlı olarak kullanılan sulama havuzu brandası ekonomik fiyatlar ve dilediğiniz ölçülerde özel olarak hazırlanarak kargo ile adresinize gönderilebilir. Ölçünüze özel olarak yapıştırma yapılır. Ürünümüz su geçirmezlik özelliği sayesinde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır.