230 Gram Pilsa Branda

230 Gram Pilsa Branda

Bütün brandalarımız UV stabilizatör katkılı ve güneşin zararlı ışınlarına karşı korumalıdır.

Lamineli 230 Gram Yerli Pilsa Branda Polietilen örgü ve yine çift taraflı polietilen laminesi yapılan kumaşlarımızın kenarlarının daha kuvvetli olması için polipropilen fitil takviyesi vardır.

Ebatlı branda kategorisinde en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Talepleriniz doğrultusunda uygun fiyatla sunduğumuz yüksek kaliteli ürünlerimizin yanı sıra branda aksesuarları, polyesterpamuklu kumaşlar ve diğer tekstil ürünlerimiz Öz Branda Tekstil güvencesiyle sunulmaktadır.

Ürün Özellikleri ve Renkleri
  • Gramaj: 230 g/m2
  • En: 300 cm
  • En: 400 cm
  • Renk: Mavi
  • Renk: Gri
  • Renk: Beyaz
Ürün Görselleri

Lashing sektöründe, yük sabitleme sistemlerinde, denizcilik sektöründe ve daha birçok alanda kullanılan 230 gram Pilsa branda 300 cm ve 400 cm eninde olmak üzere ihtiyaca uygun ürün tedariki sağlamaktayız.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Branda Ağırlığı Nedir?

Brandanın metrekare ağırlığı 230 g’dır.

Yapıştırma, Kaynak ve Kapsül Yapılabilir mi?

Ürün EF kaynağına uygundur. Kaynak ve yapıştırma yapılabilir.
Kapsül olarak 24 No, 28 No, 31 No, 40 No, oval kapsül ile ilgili genel olarak tüm kapsül kuş gözü çeşitleri kullanılabilir.

Brandalar su geçirmez özelliktedir. Dereceli mukavemete sahip ürünümüzün kullanım alanları oldukça geniştir. PE brandalar özellikle çiftlik, bahçe çalışmaları, havuz örtüleri, dışarı depo alanları, kamp alanları, inşaat alanları, kamyon, tır, makine, inşaat, iskele, garaj, tekne vb. alanlarda sıklıkla kullanılır. Sıcak hava kaynağı ile yapıştırma yapılmaya uygundur ve belirtilen ölçülerde sıcaklığa karşı dirençlidir.
36 No dikiş ipliği ile dikim için uygun olarak üretilmektedir.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Teknik Bilgi ve Fiyatlar

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

ithal Pilsa PE Brandalar yıkanabilir, paslanmaz alüminyum kapsüllü, UV katkılı, güneşin zararlı ışınlarına karşı korumalı, su ve hava geçirmeme özelliğine sahiptir. Ürün iç yapısı Polyester iplikten üretilir dış kısmı PE Polietilen ürün ile renklendirilmiştir. Lamineli Pilsa güçlü yapısı sayesinde çarpmaya, darbeye, sıcak ve soğuğa karşı yüksek dayanımlıdır.