240 Gr İthal Pilsa Branda

Kaliteli Ürün
240 Gr İthal Pilsa Branda

Lamineli 240 Gram İthal Pilsa Branda Polietilen örgü ve yine çift taraflı polietilen laminesi yapılan kumaşlarımızın kenarlarının daha kuvvetli olması için polipropilen fitil takviyesi vardır.

Ebatlı branda kategorisinde en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Talepleriniz doğrultusunda uygun fiyatla sunduğumuz yüksek kaliteli ürünlerimizin yanı sıra branda aksesuarları ve diğer tekstil ürünlerimiz Öz Branda Tekstil güvencesiyle sunulmaktadır.

Ürün Özellikleri
  • Kumaş Gramaj: 240 g/m2
  • Kumaş Eni: 200 cm
  • Pazar çadırlarında en fazla tercih edilen ürün
Ürün Görselleri

Pazar brandası ve pazar çadırlarında çiftlikler, bahçe çalışmaları, havuz örtüleri, dışarı depo alanları, inşaat alanları, kamyonlar, tırlar, makine üstü örtüleri, inşaat için iskele örtüleri, garajlar tekneler, fındık toplama brandası, ceviz toplama brandası, meyve kurutma brandası, sebze serme brandası, sebze toplama brandası, çay toplama çuvalı, çay kurutma brandası gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Ürün Gramajı Nedir?

240 Gram/m2 ithal Pilsa Branda

EF Kaynağına Uygun mudur?

Evet EF kaynağına uygundur. Kaynak yapılarak birleştirilebilir.

Brandalar su geçirmez özelliktedir. Dereceli mukavemete sahip ürünümüzün kullanım alanları oldukça geniştir. PE brandalar özellikle çiftlik, bahçe çalışmaları, havuz örtüleri, dışarı depo alanları, kamp alanları, inşaat alanları, kamyon, tır, makine, inşaat, iskele, garaj, tekne vb. alanlarda sıklıkla kullanılır. Sıcak hava kaynağı ile yapıştırma yapılmaya uygundur ve belirtilen ölçülerde sıcaklığa karşı dirençlidir.
36 No dikiş ipliği ile dikim için uygun olarak üretilmektedir.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Teknik Bilgi ve Fiyatlar

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

ithal Pilsa PE Brandalar yıkanabilir, paslanmaz alüminyum kapsüllü, UV katkılı, güneşin zararlı ışınlarına karşı korumalı, su ve hava geçirmeme özelliğine sahiptir. Ürün iç yapısı Polyester iplikten üretilir dış kısmı PE Polietilen ürün ile renklendirilmiştir. Lamineli Pilsa güçlü yapısı sayesinde çarpmaya, darbeye, sıcak ve soğuğa karşı yüksek dayanımlıdır.