Yan Kapama Vertikal

Yan Kapama Vertikal

Kolay kullanımı ve tamamen toplanabilen mekanizması sayesinde hava şartlarından etkilenmez. Tentenizi olumsuz hava şartlarının etkisinden korumak için tasarlanan alüminyum kaset sayesinde tentenizin ömrünü uzatır ve temiz kalmasını sağlar. Motorlu ve manuel seçenekleri, geniş iskelet ve akrilik kumaş seçenekleriyle mekanlarınıza değer katar. Rüzgar ve güneş sensörü eklenerek siz evinizden uzakta olsanız da tentenizi ve yaşam alanlarınızdaki konforu işlevsel bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Ürün Özellikleri
  • Güneşli havalarda dış mekanlarınız kullanılabilir kılar.
  • Yağmurlu havalarda sizi yağmurdan korur. 
  • Dış mekanlarınızı rahatça kullanabilmenizi sağlar.
  • Değişik renk seçenekleriyle mekanlarınıza şıklık katar.
Ürün Görselleri

Yağmurlu ve güneşli havalarda dış mekanlarınızı kullanılabilir kılar. Bahçe ve dış mekanlarınızda keyifli alanlar yaratır. Motorlu ve manuel olarak kullanılabilir. Rüzgar ve güneş sensörü eklenerek uzaktan kumanda edilebilir. Mika pvc şeffaf seçenekleriyle tarzınızı yansıtır. Alüminyum iskeleti sayesinde uzun süreli koruma ile tentenizin ömrünü uzatır. Nokta spot eklenebilen kasası sayesinde dış mekan aydınlatma sorununuza çözüm sunar. Mika pvc şeffaf sayesinde solma sızdırma problemi yaşatmaz.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
İklim koşullarına dayanıklı mı?

Her türlü hava koşuluna uyumlu ve yüksek mukavemetli alüminyum yapısı ve özelleştirilebilir bir çok detayı ile size eşsiz deneyimler sunuyor.

Sistem motorlu mu, manuel sistemli mi?

Sistem hem manuel hem motor sistemiyle çalışabilmektedir. Tente sistemlerimizde SOMFY ve NICE marka motorlar kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda sayesinde tek bir dokunuşla tenteyi kolayca çalıştırabilme özelliği sunmaktadır.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Teknik Bilgi ve Fiyatlar

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.