Site Rengi

Wintent Tente

Wintent Tente

Alüminyum kaseti ve gergin kol yayları sayesinde gün doğumu ve gün batımında eğimli gelen güneş ışınlarını engellemek için 0/170 dereceye kadar açılabilir. Akrilik, scren, vinil kumaş seçenekeleri ve kumaşlara uygulanacak geniş logo çalışmalarıyla mekanlarınızı daha görüinür kılan bu sistem manuel ve motorlu olarak kullanılabileceği gibi rüzgar ve güneş sensörüyle uzaktan kumanda etmenizi sağlayarak kullanıcılarına birinci sınıf bir konfor yaşatır. Ev, iş yeri, restorant, yazlık fark etmeksizin güneşe çözüm bulamadığınız her yerde çözümünüz olamaya aday bir üründür.
Ürünlerimizde Wintent’e özel ince şanzuman kullanılmaktadır. Ürünler ham olarak verilmektedir. Boya farkı 3 TL/Kg. dır. Wintenet yan kolları bükümlü istendiğinde (50/ 75/ 100/ 125/ 150/ 170/ 200) her kol başına 10,00 TL büküm farkı alınacaktır. Wintent takımı 5’li set halinde üretilmektedir. 5 Yıl garantilidir. (Uluslararası ISO90001 & CE Standartlarına uygundur.)

Ürün Özellikleri
  • 0/170 dereceye kadar açılan yapısı sayesinde güneş ışınlarını engeller. 
  • Su geçirmez ithal kumaşı sayesinde sizi yağmurdan korur. 
Ürün Görselleri

Kullanılan kollar isteğe göre düz veya bükümlü olabilmektedir. WintTent model tenteyi konut, ofis, işyeri, mağaza vb alanlarda kullanışlı bir çözüm olarak tercih edebilirsiniz. Fonksiyonelliği ve pratik kullanımı ile mekanlarınıza değer katabilir, ayrıca ekonomik olması sebebi ile kaliteyi az maliyetlerle elde edebilirsiniz.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
İklim Koşullarına Dayanıklımı?

Her türlü hava koşuluna uyumlu ve yüksek mukavemetli alüminyum yapısı ve farklılaşan bir çok özelliğiyle size farklı deneyimler sunuyor.

Sistemin Motor mu yoksa Manuel sistemmidir ?

Sistem hem manuel hem motor sistemiyle çalışmaktadır. Tente sistemlerimizde SOMFY ve NİCE marka motorlar kullanılmaktadır.Uzaktan kumanda sayesinde tek bir dokunuşla tenteyi kolayca çalıştırabilme özelliği sunmaktadır.

Geniş renk ve kumaş seçenekleriyle mekanlarınıza şık tasarımlar yaratarak değer katacağı gibi kendi oluşturduğunuz konseptlere uyum sağlar. Kumaşa uygulanan logo çalışmalarıyla mekanlarınızın dış görünürlüğünü arttırır. Eğimli güneş ışınlarını engeleyerek dış mekanlarınızı maksimum faydayla kullanmanızı sağlar. Motorlu ve manuel seçenekleri mevcuttur. 2 yıl garantilidir. Motor garantisi 5 yıldır. Su geçirmez kumaşı ile sizi yağmurdan korur.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Sistem Teknik Bilgi ve Fiyat

Ürün ile ilgili fiyatlandırma iletişim bölümünden kampanyalı fiyatlara bulaşabilirsiniz .

Ürün ile ilgili fiyatlandırma iletişim bölümünden kampanyalı fiyatlara bulaşabilirsiniz .

Ürün Sipariş Formu