Wintent Tente

Wintent Tente

Alüminyum kaseti ve gergin kol yayları sayesinde gün doğumu ve gün batımında eğimli gelen güneş ışınlarını engellemek için 0/170 dereceye kadar açılabilir. Akrilik, screen, vinil kumaş seçenekleri ve kumaşlara uygulanacak geniş logo çalışmalarıyla mekanlarınızı daha görünür kılan bu sistem manuel ve motorlu olarak kullanılabileceği gibi rüzgar ve güneş sensörüyle uzaktan kumanda etmenizi sağlayarak sizlere birinci sınıf bir konfor yaşatır. Ev, iş yeri, restoran, yazlık fark etmeksizin güneşe çözüm bulamadığınız her yerde çözümünüz olamaya aday bir üründür. Ürünlerimizde Wintent’e özel ince şanzıman kullanılmaktadır. Ürünler ham olarak verilmektedir. Wintent yan kolları bükümlü istendiğinde (50/ 75/ 100/ 125/ 150/ 170/ 200) büküm için fiyat farkı uygulanmaktadır. Wintent takımı 5’li set halinde üretilmektedir. 5 Yıl garantilidir. (Uluslararası ISO90001 & CE Standartlarına uygundur.)

Ürün Özellikleri
  • 0/170 dereceye kadar açılan yapısı sayesinde güneş ışınlarını engeller. 
  • Su geçirmez ithal kumaşı sayesinde sizi yağmurdan korur. 
Ürün Görselleri

Kullanılan kollar isteğe göre düz veya bükümlü olabilmektedir. Winttent model tenteyi konut, ofis, işyeri, mağaza vb. alanlarda kullanışlı bir çözüm olarak tercih edebilirsiniz. Fonksiyonelliği ve pratik kullanımı ile mekanlarınıza değer katar, ayrıca ekonomik olması sebebi ile yüksek kaliteyi uygun fiyatla elde edebilirsiniz.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
İklim Koşullarına Dayanıklı mı?

Her türlü hava koşuluna uyumlu ve yüksek mukavemetli alüminyum yapısı ve özelleştirilebilir bir çok detayı ile size eşsiz deneyimler sunuyor.

Sistem motorlu mu, manuel sistemli mi?

Sistem hem manuel hem motor sistemiyle çalışabilmektedir. Tente sistemlerimizde SOMFY ve NICE marka motorlar kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda sayesinde tek bir dokunuşla tenteyi kolayca çalıştırabilme özelliği sunmaktadır.

Geniş renk ve kumaş seçenekleriyle mekanlarınıza şık tasarımlar yaratarak değer katacağı gibi kendi oluşturduğunuz konseptlere de uyum sağlar. Kumaşa uygulanan logo çalışmalarıyla mekanlarınızın dış görünürlüğünü arttırır. Eğimli güneş ışınlarını engelleyerek dış mekanlarınızı maksimum faydayla kullanmanızı sağlar. Motorlu ve manuel seçenekleri mevcuttur. 2 yıl garantilidir. Motor garantisi 5 yıldır. Su geçirmez kumaşı ile sizi yağmurdan korur.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Teknik Bilgi ve Fiyatlar

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.