Kasetli Tente Takımı – Pandora

Yeni Ürün
Kasetli Tente Takımı – Pandora

Kolay kullanımı ve tamamen toplanabilen mekanizması sayesinde hava şartlarından etkilenmez. Tentenizi olumsuz hava şartlarının etkisinden korumak için tasarlanan alüminyum kaset sayesinde tentenizin ömrünü uzatır ve temiz kalmasını sağlar. Motorlu ve manuel seçenekleri, geniş iskelet ve akrilik kumaş alternatifleriyle mekanlarınıza değer katar. Rüzgar ve güneş sensörü eklenerek siz evinizden uzakta olsanız da tentenizi ve yaşam alanlarınızdaki konforu korur.

Ürün Özellikleri
  • Güneşli havalarda dış mekanlarınızı rahat kullanabilmenizi sağlar.
  • Yağmurlu havalarda dış mekanlarınızı kullanılabilir kılar.
  • Dış mekanlarınızı dört mevsim yüksek konforlu şekilde kullanabilmenizi sağlar.
  • Farklı renk seçenekleriyle mekanlarınıza şıklık katar.
Ürün Görselleri

Kasetli tente takımı dış mekanlarınızı dört mevsim yüksek konforlu şekilde kullanabilmenizi sağlar. Bahçe ve diğer dış mekanlarınızda keyifli alanlar yaratır. Motorlu ve manuel olarak kullanılabilir. Rüzgar ve güneş sensörü eklenerek uzaktan kumanda edilebilir. İthal akrilik kumaş seçenekleriyle tarzınızı yansıtır. Alüminyum iskeleti sayesinde uzun süreli koruma ile tentenizin ömrünü uzatır. Nokta spot eklenebilen kasası sayesinde karanlık akşamların aydınlatma ihtiyacına çözüm sunar. İthal akrilik kumaşı sayesinde solma ve sızdırma problemi yaşatmaz.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Mevsim Koşullarına Dayanıklı mı?

Her türlü hava koşuluna uyumlu ve yüksek mukavemetli alüminyum yapısı ve özelleştirilebilir bir çok detayı ile size eşsiz deneyimler sunuyor.

Tente Sistemi Motorlu mu?

Evet motor sistemi eklenebilmektedir. Tente sistemlerimizde SOMFY ve NICE marka motorlar kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda sayesinde tek bir dokunuşla tenteyi kolayca çalıştırabilme özelliği sunmaktadır. Sistemlerde kullanılan motorlar 5 yıl süreyle garantili olup uluslararası sertifika şartlarına uygun olarak üretilmektedir. Opsiyonel olarak güneş, rüzgar ve yağmur sensörü ile desteklenebilmektedir. Böylece tentenin istenen hava koşulunda açılıp kapanabilmesi otomatik olarak sağlanabilmektedir.

Çalışma esası olarak; tente kumaşı, profil kasetin içinde saklanmaktadır. Bu sayede kumaşın uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Böylece kaset sistemi kapalı konumdayken de şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Teknik Bilgi ve Fiyatlar

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tentede kullanılan akrilik kumaşların 8 yıl solmazlık garantisi mevcuttur.
Kullanılan motorda 5 yıl motor garantisi mevcuttur.