Zip Perde

Fırsat Ürünü
Zip Perde

Şık ve zarif tasarımıyla yan kapama ve gölgelik olarak kullanılabilen zip perde size yepyeni bir konsept sunuyor. Delikli screen kumaşı sayesinde temiz havayı engellemezken sizi güneşten korur. Yan kanalları sayesinde rüzgarda çıkma yapmadığı gibi gergin ve şık bir görüntü sunar. Dış mekanlarda gölgelik olarak kullanılabileceği gibi farklı kullanım alanlarını birbirinden ayırmak ve alanları bölmek içinde kullanılabilir.

Ürün Özellikleri
  • Güneşten korunmanızı sağlar.
  • Camların önüne güneş kırıcı olarak uygulanabilir.
  • Rüzgar ve tozu engeller.
  • Mekanlara temiz havayı engellemeden bölmeler açmanızı sağlar.
Ürün Görselleri
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Mevsim Koşullarına Dayanıklı mı?

Her türlü hava koşuluna uyumlu ve yüksek mukavemetli alüminyum yapısı ve özelleştirilebilir bir çok detayı ile size eşsiz deneyimler sunuyor.

Tente Motoru Sistemi Eklenebilir mi?

Evet motor sistemi eklenebilir. Tente sistemlerimizde SOMFY ve NICE marka motorlar kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda sayesinde tek bir dokunuşla tenteyi kolayca çalıştırabilme özelliği sunmaktadır. Sistemlerde kullanılan motorlar 5 yıl süreyle garantili olup uluslararası sertifika şartlarına uygun olarak üretilmektedir. Opsiyonel olarak güneş, rüzgar ve yağmur sensörü ile desteklenebilmektedir. Böylece tentenin istenen hava koşulunda açılıp kapanabilmesi otomatik olarak sağlanabilmektedir.

İnce ve zarif kasası sayesinde tüm alanlara uyumludur. Güneş kırıcı olarak kullanılabilir güneşli havalarda gölgeden faydalanırken dış görüntüyü ve temiz havayı engellemez cam kapama yapılan alanların önüne kullanılabilir. Kolay monte edilir.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Teknik Bilgi ve Fiyatlar

Ürünlerimiz ile ilgili fiyatlandırma için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.